Tiskové zprávy

Aero získalo ocenění za nejlepší kariérní stránky, přináší vášeň k letadlům i na web

Aero si doletělo pro první místo v soutěži Recruitment Academy Awards a získalo ocenění za nejlepší kariérní stránky v kategorii velkých společností. Soutěže se zúčastnil rekordní počet 105 firem z České republiky a ze Slovenska.

Tradiční český výrobce letadel Aero létá úspěšně i v digitálním světě. Kariérní stránky Aero, které nesou trefný název „Vyrábíme letadla“, ocenila odborná porota v 8. ročníku mezinárodního soutěže, která hodnotí nejlepší projekty v oblasti HR marketingu.

„Přenesli jsme naši vášeň k letadlům také na kariérní stránky, abychom oslovili nové talenty a odborníky také ve ´vzdušeném prostoru´ digitálního světa. Obrovské díky patří všem našim zaměstnancům, kteří se na tvorbě podíleli. Použili jsme jejich reálné fotografie, autentické zkušenosti, a hlavně jejich opravdové nadšení pro Aero a výrobu letadel,“ popisuje Luboš Tejkl, Chief People Officer, Aero. Aero vytvořilo inovativní a kreativní kariérní stránky, kde jsou letadla v hlavní roli. „Po otevření stránek se hned spustí inspirativní video o lásce k letadlům v dětství, která přetrvala až do dospělosti a stala se vášní,“ doplňuje Luboš Tejkl.

Soutěž Recruitment Academy Awards vznikla za účelem inspirace, edukace a zviditelnění nejlepších projektů v oblasti HR marketingu, employer brandingu a recruitmentu. Do letošního ročníku se přihlásil rekordní počet 105 firem z Česka a Slovenska. Vítěze vybrala odborná porota složená z 32 českých a slovenských HR profesionálů. Předání ocenění se uskutečnilo v divadle Jatka78 v Praze. Na tvorbě kariérních stránek Aero www.vyrabimeletadla.cz se podílí společnost LMC.

AERO Vodochody AEROSPACE a.s. se zaměřuje na vývoj, výrobu, údržbu a vylepšení́ civilních a vojenských letadel a je největším leteckým výrobcem v České republice a jedním z nejstarších leteckých výrobců na světě. V oblasti vlastních letounů je Aero stálým partnerem řady armádních letectev a má silnou pozici na trhu s vojenskými cvičnými a lehkými bitevními letouny. Díky 11 tisícům letounů, které vyrobilo za sto let své existence, stovkám stále používaných letounů L-39 Albatros sloužících u desítek vojenských provozovatelů i v řadě demo týmů, a zejména díky svému novému letounu L-39NG se Aero profiluje jako lídr na světovém trhu s proudovými cvičnými letadly. V oblasti civilního letectví Aero spolupracuje s největšími leteckými výrobci na široké škále projektů a je partnerem v několika risk-sharingových programech, kde je zodpovědné nejen za výrobu a montáž leteckých celků, ale také za jejich vývoj.

Kontakt:
Radka Černá, PR & Communications Manager
e-mail: radka.cerna@aero.cz 
mobil: +420 608 974 258
www.aero.cz

Facebook: @aerovodochody
Twitter: @AERO_Vodochody
LinkedIn: @Aero-vodochody-aerospace-a.s.