Divize AERO Vodochody AEROSPACE a.s.

Aerostructures

Divize Aerostructures spolupracuje na komerčních a vojenských programech s předními světovými leteckými výrobci. Aero se soustředí především na výrobu a montáž komplexních sestav letadel s vysokým stupněm finalizace produktu včetně integrace a testování systémů, řízení dodávek a konečné inspekce.

více o divizi

Defence & MRO

Divize Defence & MRO nabízí osvědčenou jakost a spolehlivost, která staví na více než devadesátileté zkušenosti z finální výroby a podnikání v oblasti služeb podpory. Aero vyrobilo více než dvě třetiny produkce cvičných proudových letadel a je historicky největším výrobcem těchto letadel na světě.

více o divizi

Engineering

Divize Engineering disponuje certifikáty pro letadla a procesy v souladu s požadavky FAA, EASA a vojenských certifikačních autorit. Tým zaměstnanců tvoří více než 100 zkušených inženýrů, designérů a analytiků. Je držitelem DOA vydaného agenturou EASA a procesy jsou auditovány v souladu s certifikáty AS 9100 a STANAG.

více o divizi

Aktuálně

Aero se zúčastnilo Air Show v americkém Oshkoshi

31.7.2016 | Aero se prezentovalo na letošním ročníku EAA Air Venture v Oshkoshi ve státě Wisconsin ve spolupráci se svými partnery. celá zpráva

Letoun KC-390 navštívil AERO Vodochody

19.7.2016 | Prototyp nového vojenského víceúčelového a transportního letounu KC-390, vyráběného brazilskou společností Embraer, přiletěl do České republiky na několik dní přímo z Farnborough International… celá zpráva

Aero se skvěle prezentovalo na Farnborough International Airshow 2016

18.7.2016 | AERO Vodochody AEROSPACE se zúčastnilo Farnborough International Airshow, největší letecké události roku 2016. Stánek Aera jako už tradičně získal velkou pozornost – členové našeho týmu absolvovali… celá zpráva

Volné pozice

Know-how nepadá z nebe. Je dílem cílevědomé orientace na talentované lidi, dlohodobé péče o jejich růst, svěřováním náročnějších úkolů a zhodnocováním získaných zkušeností.

Pracuji v současné době na pozici hlavního konstruktéra vojenských letadel a současně zastávám funkci ředitele operations. "

Miloš Trnobranský

Pracujte u nás

Hledáte zajímavou a perspektivní práci v profesionálním prostředí u největšího výrobce letecké techniky v České republice? Podívejte se na nabídku volných míst.

nabídka volných pozic

O nás

Aero je největším výrobcem letecké techniky v České republice. Zabývá se vývojem, výrobou, prodejem a servisem vojenské i civilní letecké techniky. Spolupracuje s předními leteckými výrobci a v rámci vojenského programu je dlouholetým partnerem ozbrojených sil několika zemí, zejména Armády České republiky. Více o naší společnosti