AERO Vodochody AEROSPACE a.s.

Produkty a služby

Aero Vodochody je historicky největším výrobcem cvičných proudových letounů na světě. Celkově vyrobilo na 11 tisíc letounů s celkovým počtem 13 000 000 letových hodin. Aero vyvinulo a vyrobilo více než 6 700 cvičných proudových letounů, což činí 70 % světové produkce. Letouny vynikají svou manévrovatelností a schopností provozu ve všech klimatických podmínkách.

více informací

Kooperace

Aero Vodochody spolupracuje na komerčních a vojenských programech s předními světovými leteckými výrobci. Soustředí se především na výrobu a montáž komplexních sestav letadel s vysokým stupněm finalizace produktu včetně integrace a testování systémů, řízení dodávek a konečné inspekce.

více informací

Aktuálně

Partners Conference 02.jpg

Aero rozvíjí vztahy s partnery projektu L-39NG

23.5.2017 | Vývoj proudového cvičného letounu L-39NG, nové generace legendární L-39, intenzivně pokračuje. Na podporu dalšího vývoje projektu zorganizovalo Aero konferenci pro partnery, na níž dorazily téměř tři… celá zpráva

Employer of the Year 2017 logo

Aero je třetím nejlepším zaměstnavatelem regionu

17.5.2017 | Aero Vodochody získalo ocenění Sodexo Zaměstnavatel roku 2017. V kategorii do 5000 zaměstnanců se mezi zaměstnavateli ze Středočeského kraje umístilo na třetím místě. celá zpráva

dsc_7011.jpg

Aero poprvé na veletrhu LAAD 2017 v Rio de Janeiru

10.4.2017 | V Jižní Americe prezentovalo letouny L-39NG a L-159. celá zpráva

Mapa mezinárodních zákazníků do současnosti

map.jpg
  • 13,000,000 letových hodin
  • 60 vojenských provozovatelů
  • 11,000 letounů
  • 15 demo týmů
  • Všechny klimatické podmínky

Volné pozice

Know-how nepadá z nebe. Je dílem cílevědomé orientace na talentované lidi, dlohodobé péče o jejich růst, svěřováním náročnějších úkolů a zhodnocováním získaných zkušeností.

Pracuji v současné době na pozici hlavního konstruktéra vojenských letadel a současně zastávám funkci ředitele operations. "

Miloš Trnobranský

Pracujte u nás

Hledáte zajímavou a perspektivní práci v profesionálním prostředí u největšího výrobce letecké techniky v České republice? Podívejte se na nabídku volných míst.

nabídka volných pozic

O nás

Aero je největším výrobcem letecké techniky v České republice. Zabývá se vývojem, výrobou, prodejem a servisem vojenské i civilní letecké techniky. Spolupracuje s předními leteckými výrobci a v rámci vojenského programu je dlouholetým partnerem ozbrojených sil několika zemí, zejména Armády České republiky. Více o naší společnosti