MRO a SLUŽBY

Aero poskytuje služby údržby, úprav a generálních oprav od roku 1966. Podporujeme více než 45 vojenských provozovatelů letadel L-39NG, L-39, L-59 a L-159, zejména letectva České republiky.

Unikátní portfolio zákazníků

  • AERO historicky spolupracuje se zákazníky zemí bývalého Sovětského svazu, včetně jejho bývalých spojenců, stejně tak i evropských zemí NATO, jako je Bulharsko, Maďarsko, Slovensko, země Středního východu, jako je Irák, severoafrické země včetně Tuniska a Alžírska, Rovníková Afrika včetně Nigérie a Etiopie.
  • Mezi další zákazníky patří také jihoasijské země, jako je Bangladéš a Thajsko.
  • AERO má silné postavení na domácím trhu prostřednictvím L39, L-159 a L-39NG, přičemž Czech Air Force bude s velkou pravděpodobností startovním zákazníkem těchto letadel.

Jedinečný zážitek

AERO je jediným světovým výrobcem vojenských letadel se zkušenostmi s integrací západních a východních motorů, avioniky a zbraní v různých verzích letadel L39, L-59 a L-159.

Jedinečné schopnosti

Díky dlouhodobé spolupráci a rozvoji místního leteckého průmyslu a více než 30 let spolupráce se západními partnery nabízí divize MRO schopnost vyvíjet, dodávat a podporovat výcvik pozemního i letového personálu a lehká bojová letadla, která jsou jedinečná nejen v Evropě, ale také také v globálním leteckém prostředí.

Schopnost dodávat integrované letové systémy

Pokud to zákazník požaduje, může AERO poskytnout komplexní systémy tréninku a scénářů misí včetně letadel, integrované logistické podpory, náhradních dílů, generálních oprav a souvisejícího prodloužení životnosti a instalace nového digitálního zapisovače letových dat Aero je také schopno poskytnout pozemní podpůrné vybavení. Součástí nabízených služeb je i výcvik pozemního a leteckého personálu, vybavení pilotů a střelivo. Servisní týmy Aero jsou připraveny pracovat přímo na místě dle požadavků zákazníka.


Trénink

Aero poskytuje služby týkající se tréninku již od roku 1966. Zároveň podporuje více než tucet vojenských provozovatelů letadel L-39NG, L-159, L-59 a L-39 a mezi klienty nechybí ani Vzdušné síly Armády České republiky.