Aero je třetím nejlepším zaměstnavatelem regionu

Aero Vodochody získalo ocenění Sodexo Zaměstnavatel roku 2017. V kategorii do 5000 zaměstnanců se mezi zaměstnavateli ze Středočeského kraje umístilo na třetím místě.

První dvě místa obsadily závody ze skupiny Valeo – Valeo Autoklimatizace z Rakovníku a Valeo Výměníky tepla sídlící v Žebráku. Aero se v soutěži Zaměstnavatel roku pravidelně umisťuje na předních příčkách. Hodnoceny jsou například možnosti kariérního růstu a investice do osobního rozvoje zaměstnanců, náklady na vzdělávání zaměstnanců či absolvované hodiny školení. V hodnocení odměňování hrají kromě úrovně mezd roli také zaměstnanecké benefity, jejichž nabídku Aero v poslední době významně rozšířilo.

O Aeru

AERO Vodochody AEROSPACE a.s. se zaměřuje na vývoj a výrobu civilních a vojenských letadel a je největším leteckým výrobcem v České republice a jedním z nejstarších leteckých výrobců na světě. V oblasti vlastních letounů je Aero stálým partnerem řady armádních letectev a má silnou pozici na trhu s vojenskými cvičnými a lehkými bitevními letouny. Díky stovkám stále používaným letounů L-39 a zejména díky novému letounu L-39NG se Aero profiluje jako lídr na světovém trhu s proudovými cvičnými letadly.

V oblasti civilního letectví je Aero partnerem největších leteckých výrobců v široké škále projektů. V posledních letech přitom přijalo zodpovědnost nejen za výrobu, ale i za vývoj strukturálních částí letounů díky několika risk-sharingovým programům.

Přiložené obrázky